_______________Archief verslagen___________________
14-10-2011 H11.171
Wederom een dode Bruinvis.
Vrijdag 14 oktober, 10:20 : Melding reddingsbrigade IJmuiden, dat er een dode bruinvis op het strand ter hoogte strandpaal 57.500 zou liggen
Met de Unimog (BLD 210) zijn we ter plaatse gegaan. Het bleek hier om een dode maar nog wel verse bruinvis te gaan van het mannelijke geslacht met een lengt van 1 meter 10
Na dat we kontakt hadden gezocht me het EHBZ te Noordwijk,, Werden we terug gebeld door de Universiteit van Utrecht met het verzoek om wat foto’s op te sturen.
Na het zien van de foto’s is door hun het transport geregeld en hebben zij de bruinvis bij ons op de reddingspost opgehaald, voor transport naar Utrecht. Waarna deze direct onderzocht zou worden. Onder meer naar de mogelijke doodsoorzaak.




























































































