Kite surfer in moeilijkheden Maandag 10 augustus, 20:45 Melding van strandbezoeker, dat er op zee een Kite surfer in moeilijkheden was geraakt.
We zijn direct uitgerukt met een van onze boten (2.29) en vonden de Kite surfer al vrij snel. De surfer was in moeilijkheden gekomen en was ook zijn board kwijt geraakt. We hebben de man die ondertussen al licht onderkoeld was geraakt aan board genomen en hem afgezet bij zijn strand huisje Onze Unimog ( 2.10) was ondertussen over het strand gaan rijden en vond ook zijn board terug in de branding.
21:58 Nadat wij het board hadden afgeleverd kwam er nog een melding van een meisje op het strand welke in de duinen een diepe voetwond had opgelopen. Daar we nog op het strand reden waren we snel ter plaatse en hebben haar meegenomen naar onze reddingspost. Daar is de voet behandeld en verbonden en hebben haar door verwezen naar het ziekenhuis.