banner


 

06-06-2009  H20

Zaterdag 06 juni 22:14 telefonische melding van een strandpaviljoenhouder dat er een meisje op het strand onwel was geworden Onze Toyota ambulance ( 2.20) is snel ter plaatse gegaan en heeft meisje en haar vriend direct meegenomen naar onze reddingspost. Daar zij onderinvloed van drugs verkeerde en geheel out was hebben wij direct een ambulance gebeld. Deze heeft haar omdat zij niet meer bij kwam, direct meegenomen naar het ziekenhuis.
Haar vriend die meegekomen was bleek ook niet helemaal helder te zijn en terwijl de eerste ambulance onderweg was ging de man onderuit en bleek ook out te gaan. We hebben toen( in overleg met het personeel van de eerste ambulance) een tweede ambulance laten komen.
Omdat de man, ook danig onderinvloed van drugs verkeerde en een agressief gedrag vertoonde is deze met politie begeleiding afgevoerd naar het ziekenhuis.

 

06-06-2009 H19

Zaterdag 06 juni 19:52 Melding van restaurant Lido, dat een dame op het terras zich niet lekker voelde. Het bleek hier om een vrouw te gaan die uit het Caribische gebied, kwam en met vakantie in Nederland was. Deze dame was niet gewend aan ons klimaat en was daardoor licht bevangen door de kou. Na wat onderzoek en behandeling door onze EHBO’er heeft de vrouw haar weg weer kunnen vervolgen.

 

06-06-2009 H18

Zaterdag 06 juni, 17:43UUR Melding via meldkamer CPA dat er een vrouw op het strand lag voor restaurant Riche, met pijn in haar borst. Onze Toyota ( 2.20) is direct uitgerukt. Ter plaatse aangekomen is onze EHBO’er  de vrouw onderzocht en meegenomen naar de in middels  op de boulevard  staande ambulance  Daar  het  waarschijnlijk een zwaardgekneusde of gebroken rib bleek te zijn, hebben zij de vrouw meegenomen voor verder behandeling.