Maandag en dinsdag hadden onze hulpverleners de handen weer vol met Kwallebeten en wat kleine schaaf en snijwonden
Man gevallen van skinbord
Woensdag 15 juli; 14:15 Kregen we via de Strandambulance (1.20) van de Zandvoortse reddingsbrigade een Duitse man op onze reddingspost de kentering met vermoedelijke een enkelbreuk door het vallen van een skinbord.
Onze EHBO’er heeft de enkel stevig ingepakt en met advies van de CPA ( centrale post ambulance) naar het Ziekenhuis verwezen. Deze man was zo tevreden over de opvang en de hulp dat we een flinke donatie mochten ontvangen.
Namens alle redders “Hartelijk dank”.
Meisje vermist Rond 16.15 ; Melding van reddingsbrigade Zandvoort betreffende een vermissing van een meisje, en of onze Toyota (2.20) mee kon zoeken in verband met het naderende slechte weer.
Hierop zijn we naar Zandvoort gereden . De moeder bij reddingspost Noord opgepikt en op het strand met behulp van de strandpolitie (32.41) enige zoek slagen gemaakt.
Na 45 min werd meisje gevonden voor Strandpaviljoen 5 in Zandvoort .