Print deze pagina

 Eindtijden Zeemijl 2016 - Wedstrijd

 

Mannen

Plaats Cap.nr Naam Woonplaats Tijd
1 33 Lars Bottelier Ijmuiden 00:21:22.55 VZV
2 40 Klaas Beek Ijmuiden 00:22:46.15
3 56 Ben Zentveldt Ijmuiden 00:23:06.80 VZV
4 3 Marijn Kagchelland Hoofddorp 00:23:08.60 ZPCH
5 42 Kristiaan Lenos Zoeterwoude 00:23:37.05
6 72 Gerben Bontekoe Amersfoort 00:23:37.75
7 272 Jan gert Notenbomer Amsterdam 00:23:52.45 Upstream Amsterdam
8 186 Arjan Bellaart Kudelstaart 00:24:52.20
9 263 Jochem Karstanje Amersfoort 00:25:33.30
10 49 Bart Cooymans Helmond 00:25:48.15
11 109 Hans Kroes Lisse 00:26:03.65
12 208 Steven Kasten Amsterdam 00:26:14.90
13 141 Ed Gorter Amsterdam 00:26:33.45 ZOZ openwaterzwemmen
14 181 Maarten Van rijn Haarlem 00:26:33.90
15 52 Roel Rademaker Almere 00:26:51.45
16 144 Rik Esselink Amsterdam 00:27:23.20
17 172 Nico Struijs Velsen zuid 00:27:27.10
18 266 Thijs Weustink Haarlem 00:27:28.05
19 218 Antoine Flori Haarlem 00:27:32.05
20 249 Thimon De jong Amsterdam 00:27:34.75
21 89 Ralph Hienkens 00:27:56.05
22 110 Lex Hoogendam H.i.ambacht 00:27:58.20
23 259 Pp Van oerle Amsterdam 00:28:10.45 Houtvaart
24 9 Bas Van der geest Amsterdam 00:28:17.65 Upstream Amsterdam
25 166 Michiel Land Amsterdam 00:28:28.00
26 41 Jorrit Meijer Utrecht 00:28:28.60
27 87 Desmond Kooten, van Huizen 00:28:30.25
28 255 Marco Delaive Grieß im pinzgau 00:28:37.35
29 148 Johannes Kaspers Haarlem 00:28:40.05 Dwt
30 2 Jos Kras 00:28:48.85
31 196 Frank Van den haak Amsterdam 00:28:52.05 Upstream Amsterdam
32 84 Peter Hesseling Delft - the netherlands 00:28:54.95
33 197 Christian Wicke Amsterdam 00:28:58.60 Upstream Amsterdam
34 7 Richard Van de steeg Amsterdam 00:29:12.15 Upstream Amsterdam
35 10 Luc De kreek Zeewolde 00:29:12.45
36 35 Wibo Posthumus Utrecht 00:29:21.25
37 258 Mathieu Verhoeven Amsterdam 00:29:25.05 Upstream Amsterdam
38 38 Hans Vugts Amsterdam 00:29:31.90 Upstream Amsterdam
39 103 Ramon Arntz Voorhout 00:29:36.20
40 8 Paul Commandeur Amstelhoek 00:29:45.20
41 247 Michael Lieuw Amsterdam 00:29:45.55
42 62 Sander Sprong Woerden 00:29:49.35
43 44 Barry Douma Amsterdam 00:29:52.55
44 251 Charl Van dam De kwakel 00:29:55.30
45 241 Tjalling De vries Amsterdam 00:30:09.05
46 118 Bram Leguijt Krommenie 00:30:33.40
47 191 Alexander Gotler Almere 00:30:45.15
48 168 Ad Warmerdam Almere 00:30:50.20
49 111 Edwin Van breenen Hillegom 00:30:56.10
50 16 Ronbalt De rie 00:31:14.50
51 216 Bram Verbout Maarssen 00:31:28.90
52 189 Jim Koster Huizen 00:31:32.45 Huizen
53 129 Marcel Velthuis Haarlem 00:31:39.95
54 162 Remco De weijer Haarlem 00:31:50.80
55 137 Peter Van der kruijs Culemborg 00:32:25.20
56 88 Eelco Keune Amsterdam 00:32:31.20 Istanbulls
57 91 Jan Kallenbach Haarlem 00:32:34.85
58 215 Hoebinald Martha Haarlem 00:32:36.25
59 27 Fons Sluis Heemskerk 00:32:43.45
60 170 Hans Verschoor Hillegom 00:32:45.25
61 183 Bauke Ylstra Amsterdam 00:32:47.70 Upstream Amsterdam
62 125 Gerco Boersma Amsterdam 00:32:52.70 Upstream Amsterdam
63 86 Frans Römer Huizen 00:32:54.25 Istanbulls
64 26 Michel Siep 00:33:05.45
65 108 Ruud Weiden, van der Haarlem 00:33:06.35 ZV Haerlem
66 184 Cornil Driessen Haarlem 00:33:11.25
67 276 Frank Boer, de Amsterdam 00:33:35.90
68 99 James Browne Amsterdam 00:33:43.65 Amsterdam Triathlon and Cycling Club
69 286 Bram Couperus Santpoort-noord 00:33:45.20
70 25 Erik Boer 00:34:33.00
71 30 Youzef Abodan 00:34:35.55
72 280 Hans Van beek Haarlem 00:36:08.95
73 160 Erik Van dam Uitgeest 00:36:16.15
74 245 Jurrit Visser Haarlem 00:37:22.70
75 173 Michael Gunther Bloemendaal 00:37:34.15
76 67 Thijs Tulen Lisserbroek 00:37:57.55
77 95 Christiaan Pfrommer Haarlem 00:38:29.70
78 135 Dave Timmerman Velserbroek 00:40:07.60
79 20 Marten De koningh Almere 00:41:12.65
80 59 Hans Koster Huizen 00:41:40.90

 


Vrouwen

Plaats Cap.nr Naam Woonplaats Tijd groep
1 164 Mirjam Belderbos Utrecht 00:24:27.55
2 51 Grith Sigsgaard Almere buiten 00:24:31.20
3 36 Silke Voets Weert 00:26:26.55 Vzv
4 106 Lenny Van tuijl Rosmalen 00:27:43.20
5 68 Anouk Nulkes Noordwijkerhout 00:27:50.05
6 11 Jojanneke Beekhuizen 00:28:00.00
7 134 Brenda Weber Haarlem 00:28:11.75 QuatroBT Beach Training
8 132 Anne Teeuwen Den bosch 00:28:52.65
9 211 Jannie Vennik Tjalleberd 00:29:09.35
10 271 Mariana Niño rivero Amsterdam 00:29:32.65 Upstream Amsterdam
11 6 Frouke Verberk Roermond 00:29:55.75
12 45 Ilse Traksel Haarlem 00:30:16.55 Zv haerlem
13 32 Jessica Alkema Groningen 00:30:42.60
14 53 Manon Filarski Almere 00:31:01.90
15 250 Berber Smit Heemstede 00:31:26.70
16 240 Sabine Govers Haarlem 00:31:27.45
17 220 Carin Van den dries Haarlem 00:32:12.20 IZGS
18 174 Cora Kreikamp Amsterdam 00:32:15.90 Upstream Amsterdam
19 17 Liesbeth Hassing Amsterdam 00:32:38.05
20 195 Anna Mersmann Amsterdam 00:32:38.35
21 28 Mareille Veenman Amsterdam 00:32:38.35
22 127 Marjolein Tijman Haarlem 00:32:38.65
23 22 Loes Kolenberg Helmond 00:32:38.80
24 233 Annemarie Vinkesteijn Amsterdam 00:33:17.65
25 151 Elisabeth Lorenzo lorenzo Haarlem 00:33:45.50
26 155 Yvonne Timmermans Utrecht 00:33:55.95
27 90 Jeanette Ghatas Koog aan de zaan 00:34:08.45
28 115 Claudia Emck Utrecht 00:34:15.25
29 145 Monique Vissers Haarlem 00:34:47.90 Houtvaart
30 275 Odette Helsloot Haarlem 00:35:17.10 DWT
31 217 Daphne Rijborz Weesp 00:35:45.40
32 204 Pia Van der molen Nieuweschoot 00:36:00.85
33 210 Mirjam Jong Haarlem 00:37:47.80 Vrienden van de houtvaart
34 94 Do Vroom Den haag 00:37:59.70
35 117 Astrid Smits Etten-leur 00:38:01.65
36 157 Hilga Sikma Maarssen 00:38:19.00
37 136 Elise Groenendijk Haarlem 00:38:52.60
38 126 Femke Pabst Haarlem 00:38:52.95
39 18 Inger Steinmetz Almere 00:42:14.10
Lees 7784 keer

Gerelateerde items (op tag)