zondag, 28 oktober 2018 13:25

De zee blijft trekken ook na en tijdens school

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

 

Na en tijdens school blijft voor onze redders de zee trekken.Dat bij onze reddingsbrigade leden ook de zee altijd blijft trekken met daarbij natuurlijk het grote avontuur lees je hier onder

Zoals o.a:

 

Beroep Maritiem Officer Olaf
Olaf van de Zanden die na zijn school opleiding als beroep maritiem officer sinds 2014 over de hele wereld de zee afstroomt. Wanneer hij weer met een aantal weken met vakantie in Nederland komt is hij ook weer met regelmaat te vinden bij onze club om de veiligheid op het strand te bewaken om na zijn vakantie direct weer de zee op te gaan. Met elke jaar weer met mooie verhalen terug komt

Olaf vaart sinds enige maanden al weer ergens op de grote wereld rond 

 

 

School at Sea klinkt als een droom voor de vijftienjarige Minke 
Minke Broekens. ,Ons jeugd lid die met School at Sea project voor 6 maanden naar de Cariben en weer terug gaat. Met als doel , leren en zeilen en ook een deel veel van de wereld ontdekken. Wat hopelijk ook een mooi avontuur zal worden


Zij gaat met ruim 36 mede scholieren uit het hele land de golven trotseren om onder weg te leren zeilen , te werken aan boord met grote discipline en natuurlijk de school dagelijkse lessen aan boord blijft volgen. 
( Twee dagen leren afgewisseld met twee dagen zeilen schoonmaken en koken)

Na een emotionele afscheid is Minke vrijdag 26 oktober met het zeilschip de Thalassa de haven van Ijmuiden uit gevaren 

 

 

Wilt u Minke met Sea at School volgen dan kan dat via onderstaande link
Het zeil schip heeft de naam „ Thalassa „

https://www.marinetraffic.com/nl/ais/details/ships/246329000

 

 

Wij wensen hun beiden dan ook ook heel veel succes en veel plezier op onze mooie planeet 

" Behouden Vaart "

 

 

 

Olaf van de Zanden 

 

 

 

 

 

 

Minke Broekens 

Lees 2529 keer Laatst aangepast op maandag, 29 april 2019 16:19

Over Ons

De Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade telt 150 leden waarvan er ongeveer 75 actief stranddiensten draaien en dus toezicht houden op het Bloemendaalse strand.  Wij houden het stuk strand tussen Zandvoort en IJmuiden in de gaten. 

.....

leesmeerpijl Lees meer

Website

Deze website van de Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade wordt door twee van onze leden onderhouden.  Voor informatie over het niet goed functioneren van de website (webcam) Nieuws, foto’s, verbeterpunten en andere informatie melden

.....

leesmeerpijl Lees meer