donderdag, 17 augustus 2017 11:00

Drie personen uit mui gered

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Zondag 13 augustus: Tijdens een patrouille van een van onze boten zagen twee van onze leden een 7 jarig meisje met een sufplankje in moeilijkheden toen ze in een mui stroming terecht was gekomenDirect hebben zij haar uit het water gered en weer veilig op het strand afgeleverd.

Tijdens richting Zandvoort varen moesten zij direct alweer in actie komen omdat er achter de tweede zandbank een moeder met haar zoon in moeilijkheden waren gekomen en zij hingen aan een leeggelopen opblaasboot
Ook zij waren door de vermakelijke mui stroming verder op zee terecht gekomen.
Moeder en zoon zijn direct geholpen en ook op het strand afgezet .
Beiden waren heel blij dat wij er zo snel bij waren en weer gezond op het strand stonden.

schermafbeelding 2017 08 17 om 11.23.01

Voor meer over een mui klik op  de afbeelding 

Lees 4721 keer Laatst aangepast op dinsdag, 21 november 2017 13:12

Over Ons

De Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade telt 150 leden waarvan er ongeveer 75 actief stranddiensten draaien en dus toezicht houden op het Bloemendaalse strand.  Wij houden het stuk strand tussen Zandvoort en IJmuiden in de gaten. 

.....

leesmeerpijl Lees meer

Website

Deze website van de Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade wordt door twee van onze leden onderhouden.  Voor informatie over het niet goed functioneren van de website (webcam) Nieuws, foto’s, verbeterpunten en andere informatie melden

.....

leesmeerpijl Lees meer