zaterdag, 22 juli 2017 19:07

Fietser na val direct geranimeerd

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Zaterdagmiddag 22 juli 17:15 reden drie van onze leden over de kruising Militaire /Zeeweg en zagen een man die op dat moment al naast zijn fiets stond en ineens achteroverviel en hard op de grond terechtkwam. Direct zijn ze gestopt en zagen direct al de de man gereanimeerd moest worden en zijn direct gestart met de reanimatie . Later kwamen er twee ambulances om te helpen .
Nadat het slachtoffer lange tijd gereanimeerd werd is hij overgebracht naar het ziekenhuis .

Ondanks de prima en snelle reactie, waar we reuze trots op zijn, hebben we s’avonds helaas moeten vernemen dat de man als nog is overleden.

 

Lees 5677 keer Laatst aangepast op woensdag, 15 november 2017 16:10

Over Ons

De Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade telt 150 leden waarvan er ongeveer 75 actief stranddiensten draaien en dus toezicht houden op het Bloemendaalse strand.  Wij houden het stuk strand tussen Zandvoort en IJmuiden in de gaten. 

.....

leesmeerpijl Lees meer

Website

Deze website van de Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade wordt door twee van onze leden onderhouden.  Voor informatie over het niet goed functioneren van de website (webcam) Nieuws, foto’s, verbeterpunten en andere informatie melden

.....

leesmeerpijl Lees meer