zaterdag, 12 september 2015 12:12

Stijn Harder "Koning van de Jeugd"

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

We schreven al eerder dat we „Trots” zijn op een van onze Jeugdleden  „Stijn Harder „  Vrijdag 11 september was dan zijn grote dag en mocht hij als Koning van de Jeugd op Kleine Prinsjesdag zijn zelf geschreven troonrede houden.

De 15-jarige Stijn Harder mocht dan niet op de troon zitten, toch voelde het behoorlijk plechtig toen hij gisteren zijn troonrede voorlas in de Ridderzaal.

Unicef riep ons lid uit Bloemendaal uit tot Koning van de Jeugd.

 

Lees hier zijn troon rede:

 

en of volg hem op de faceboekpagina  Koning van de Jeugd 2015 Stijn Harder

 

 

 

Lees 7177 keer Laatst aangepast op woensdag, 21 oktober 2015 15:25

Over Ons

De Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade telt 150 leden waarvan er ongeveer 75 actief stranddiensten draaien en dus toezicht houden op het Bloemendaalse strand.  Wij houden het stuk strand tussen Zandvoort en IJmuiden in de gaten. 

.....

leesmeerpijl Lees meer

Website

Deze website van de Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade wordt door twee van onze leden onderhouden.  Voor informatie over het niet goed functioneren van de website (webcam) Nieuws, foto’s, verbeterpunten en andere informatie melden

.....

leesmeerpijl Lees meer