vrijdag, 27 mei 2016 17:33

Uit het magazine: b. de Bloemendaalse kruisbestuiver Update 27 mei

Geschreven door 
Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Een aantal leden werden geïnterviewd voor het magazine; b. de Bloemendaalse kruisbestuiver. Onze leden deden dit dan ook met heel veel plezier omdat zij het fijn vinden dit geweldig vrijwilligerswerk bij de Bloemendaalse Reddingsbrigade te kunnen uitoefenen. 

 

Lees meer:

Klik op onderstaande afbeelding
schermafbeelding 2016 04 25 om 16.50.31

 

 

 

Met dank aan 

ellen @bee-media.nl

tekst: Elout Stevens | fotografie: Hilde de Wolf 

 

 Update 27-05-2016

 

 


fotografie: Hilde de Wolf  

 

 

 

 

 

Lees 6477 keer Laatst aangepast op dinsdag, 02 augustus 2016 13:04

Over Ons

De Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade telt 150 leden waarvan er ongeveer 75 actief stranddiensten draaien en dus toezicht houden op het Bloemendaalse strand.  Wij houden het stuk strand tussen Zandvoort en IJmuiden in de gaten. 

.....

leesmeerpijl Lees meer

Website

Deze website van de Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade wordt door twee van onze leden onderhouden.  Voor informatie over het niet goed functioneren van de website (webcam) Nieuws, foto’s, verbeterpunten en andere informatie melden

.....

leesmeerpijl Lees meer