Eindtijden Zeemijl 2018

Op zondag 12 augustus was het ondanks het lekkere weer van 25 graden met een zeewatertemperatuur van 23,6 graden het alsnog voor vele een zware tocht .

 

Met de start heerste de ebstroom waardoor er met de stroom mee gezwommen kon worden. Maar al gauw bleek dat de Windkracht ging overheersen en de golven sterker werden. De golven sloegen tegen het gezichtvan de zwemmers en het maakte het zwemmen erg lastig. Dat bleek ook voor de eerste wedstrijdzwemmer Lars Bottelier die dit keer voor de vijfde keer mee deed en er nu 28 minuten over had gedaan Veel langer dan anders. Veel zwemmers kwamen dan ook binnen met het zelfde verhaal "met grote golven zie je ook niet veel " het oriënteren was dan ook een stuk lastiger

 

Er werd door ons ook veel zwemmers uit het water gehaald die vermoeid waren en soms met kramp en het erg koud hadden gekregen Zij zijn door de boten en jetski’s naar de kant gebracht Een aantal werden direct naar de Reddingspost gereden om daar snel weer wat op te warmen. Maar bij de uitvallers waren ook doorzetters, en die bereikten dan ook lopend op eigen kracht de Finish.

 

Ook dit jaar kunnen we weer met trots terug kijken op en geslaagde zeemijl.

Met dank ook weer aan de Zandvoortse Reddingsbrigade voor hun fijne ondersteuning.

 

Onze huisfotograven Onno Berkhoff en Bjorn Verzijlbergh hebben er dan ook weer een leuke foto sessie van gemaakt

Foto's van Bjorn Verzijlbergh   : http://bit.ly/2MqNafo

 

 

 

 

Uitslagen  

U kunt hier de tijden van de 63 editie van "De Zeemijl" bekijken

Uitslagen Zeemijl Wedstrijd 2018

Uitslagen Zeemijl Wedstrijd & Prestatie 2018

 

 

 

 

    lees meer..

    Eindtijden en foto's Zeemijl 2017

    De "Zeemijl" was ook dit jaar weer een groot succes. De foto's en de eindtijden van de 62e editie zijn hier te vinden.

    lees meer..

    Eindtijden en foto's Zeemijl 2016

    De "Zeemijl" was ook dit jaar weer een groot succes. De foto's en de eindtijden van de 61e editie zijn hier te vinden.

    lees meer..

    Eindtijden Zeemijl 2016 - Prestatie

    Eindtijden Zeemijl 2016 - Prestatie

    Halve Zeemijl

    Plaats Cap.nr Naam Woonplaats Geslacht Tijd groep
    1 262 Arthur Minderop Haarlem Man 00:20:30.40
    2 12 Nayera Ahmed Corbeil essonnes Vrouw 00:20:43.85
    3 221 Peter Bluijs Zandvoort Man 00:22:27.70
    4 50 Miriam Roelofs Santpoort zuid Vrouw 00:22:32.50
    5 190 Ton Van leeuwen Amsterdam Man 00:23:35.00
    6 214 Sven Kolb Man 00:23:44.60
    7 63 Yannick Kolb Munchen Man 00:23:44.95
    8 65 Peter Kolb Munchen Man 00:23:44.95
    9 147 Ruben Kruiper Vogelenzang Man 00:24:11.95
    10 224 Sabine De canne Haarlem Vrouw 00:24:24.50
    11 236 Ben Kruiper Man 00:24:44.35
    12 93 Ren Bakker Den haag Man 00:25:01.10
    13 120 Laura Van der plas Zandvoort (2041) Vrouw 00:25:04.20
    14 124 Annego Fokker Vrouw 00:25:08.55
    15 80 Ton Klaasen Zutphen Man 00:25:41.35
    16 64 Bas Kolb Haarlem Man 00:25:41.60
    17 74 William Daalderop Hillegom Man 00:26:40.35
    18 133 John Kruiper Vogelenzang Man 00:26:47.25
    19 287 Richard Van ruijven Amsterdam Man 00:26:59.80
    20 39 Esther Van dijk Hoofddorp Vrouw 00:27:02.30
    21 100 Eveline Leenman Haarlem Vrouw 00:27:05.30 Seal
    22 61 Mylène Reiman-van campen Zwolle Vrouw 00:28:03.10
    23 252 Robert Makkelie Overveen Man 00:28:45.20
    24 169 Zelly During Almere Vrouw 00:29:04.95
    25 112 Wijbrand Van der oord Amsterdam Man 00:29:18.15 Seal
    26 158 Philip Bielas Amsterdam Man 00:29:40.35
    27 253 Saskia Makkelie Overveen Vrouw 00:30:22.95
    28 1 Elly Kraakman Amsterdam Vrouw 00:30:26.55 De Houtvaart
    29 198 Corine Kolb Ilpendam Vrouw 00:30:37.35
    30 73 Frans Van den berg Heemstede Man 00:30:51.85
    31 194 Irma Inden Zandvoort Vrouw 00:30:59.95
    32 225 Anneke Brouwer Amsterdam Vrouw 00:35:37.65
    33 96 Lucas Van buuren Bloemendaal Man 00:43:05.40 houtvaart
    34 185 Anton Kerst Bloemendaal Man 00:44:36.55

     

    Hele Zeemijl

    Plaats Cap.nr Naam Woonplaats Geslacht Tijd groep
    1 231 Tjibbe Veenema Amsterdam Man 00:26:30.90 Ben van der Brink en Tjibbe Veenema
    2 261 Ben Van den brink Amsterdam Man 00:28:04.90 ben van den brink en tjibbe venema
    3 57 Andre Stijkel 's heerenhoek Man 00:30:06.05  
    4 187 Margaret Skeen Haarlem Vrouw 00:30:10.30  
    5 177 Peter Janssen Heemstede Man 00:30:24.25  
    6 200 Geerhard Doggenaar Culemborg Man 00:30:52.25  
    7 15 Giel Vleggaar Amsterdam Man 00:31:34.05  
    8 150 Heleen Groenenboom Kamerik Vrouw 00:31:42.45  
    9 76 Jasper Schut Amersfoort Man 00:31:59.20  
    10 243 Bas Van os Haarlem Man 00:32:36.55  
    11 60 Olivier Van riet paap Aerdenhout Man 00:32:46.20  
    12 119 Nicole Akkermans Haarlem Vrouw 00:33:12.00  
    13 82 Richard Hoogland Rotterdam Man 00:33:13.65  
    14 269 Robert Gatliff Amsterdam Man 00:33:34.65 Vrienden van de Houtvaart
    15 69 Auke Rienstra Den burg Man 00:33:41.40 zwemmers en zwammers Texel
    16 229 Jeroen Ketting Haarlem Man 00:33:41.90  
    17 257 Gerard Kouwenhoven Oegstgeest Man 00:34:05.45 De jonge generatie tegen de oude generatie
    18 79 Sander Den hartog Apeldoorn Man 00:34:07.40 Apeldoorn
    19 154 Rob Vissers Harlingen Man 00:34:08.95  
    20 228 Bas Adams   Man 00:34:16.65  
    21 248 Tom Greuter Aerdenhout Man 00:34:17.65  
    22 273 Johan Bij de vaate Amsterdam Man 00:34:18.80 De Watervrienden
    23 180 Patrick Van der wilt Bentveld Man 00:34:57.05  
    24 83 Marijn Emanuel Haarlem Man 00:34:57.15 Vrienden van de Houtvaart
    25 130 Wilma Teeuwen-de jong Vogelenzang Vrouw 00:34:57.70  
    26 131 George Teeuwen Vogelenzang Man 00:35:08.60  
    27 192 Irmgard Oudendijk Zandvoort Vrouw 00:35:15.05  
    28 66 Marian Van tatenhove Oudeschild Vrouw 00:35:27.00 Zwemmen & Zwammen Texel
    29 142 Rens Teeuwen Haarlem Man 00:35:27.00 QuatroBT Beach Training
    30 14 Jobien Groen Amsterdam Vrouw 00:35:30.90  
    31 105 Koosjan Van der velden Haarlem Man 00:35:32.25  
    32 149 Diederik Blomhert Amsterdam Man 00:35:33.45  
    33 182 Dirk  Bootsma   Man 00:35:36.70  
    34 199 Cees Hof Amsterdam Man 00:35:50.85  
    35 37 Anton Sackman Amsterdam Man 00:36:10.70  
    36 54 Cees De jong   Man 00:36:12.85  
    37 29 Tine Sommeijer Amsterdam Vrouw 00:36:18.40  
    38 163 Allard Dooijes Bloemendaal Man 00:36:24.75  
    39 107 Robin Ox   Man 00:36:30.70  
    40 226 Jasper Bron Haarlem Man 00:36:32.25  
    41 121 Edward Nagel Amsterdam Man 00:36:52.10  
    42 97 Jorgen Blanket Roekofarendsveen Man 00:36:59.70  
    43 219 Gaby Van ruiten Montfoort Vrouw 00:37:04.85  
    44 209 Ferdinand Bakker Oud beijerland Man 00:37:06.50  
    45 153 Bert De bast Haarlem Man 00:37:08.95  
    46 58 Martijn De natris Amsterdam Man 00:37:10.70  
    47 55 Marije Hoogstrate Haarlem Vrouw 00:37:13.60  
    48 207 Judith Van ruiten Haarlem Vrouw 00:37:15.25  
    49 156 Bart Smith Amsterdam Man 00:37:21.40  
    50 267 Casper Jenster Loosdrecht Man 00:37:30.65  
    51 85 Daphne Weers Amsterdam Vrouw 00:37:31.50  
    52 128 Floris Mansvelt beck Warmond Man 00:37:31.95  
    53 179 Annemieke Van der wilt Bentveld Vrouw 00:37:31.95  
    54 274 Jan Posthumus Diemen Man 00:37:33.75  
    55 78 Marc Barteling Amsterdam Man 00:37:35.90  
    56 98 Geertje Van den aardweg Haarlem Vrouw 00:37:41.55  
    57 178 Wouter Kabbes Haarlem Man 00:37:43.75  
    58 19 Nico Swanink Aerdenhout Man 00:37:54.90  
    59 278 Michael Smith Haarlem Man 00:37:56.95 IZGS
    60 23 Eva Stavenuiter Amsterdam Vrouw 00:37:59.95  
    61 92 Joke Knol Haarlem Vrouw 00:38:08.15 De Houtvaart
    62 201 Malu-clair Van de beek Amsterdam Vrouw 00:38:11.65  
    63 101 Gerhard Jansen Amsterdam Man 00:38:22.50  
    64 4 Ton Van kleef Voorburg Man 00:38:26.50  
    65 104 Laura Wortman Zoetermeer Vrouw 00:38:27.85  
    66 212 Antoinette Vermeul Houten Vrouw 00:38:52.25  
    67 237 Bertus Knol Almelo Man 00:38:54.65  
    68 143 Frank Warnars Zuidlaren Man 00:39:05.45  
    69 230 Carla Poel Zandvoort Vrouw 00:39:06.65  
    70 34 Tjeng lisa Diep   Vrouw 00:39:07.40  
    71 256 Karel Heemskerk Noordwijkerhout Man 00:39:22.20 De jonge generatie tegen de oude generatie
    72 71 Peter Traa Amsterdam Man 00:40:20.15  
    73 13 Dagmar Den ouden Amsterdam Vrouw 00:40:21.25  
    74 246 Pieter Locher Amsterdam Man 00:40:50.95  
    75 223 Bart Glaudemans Haarlem Man 00:41:20.55 Houtvaart
    76 238 Rick Spreeuw Zandvoort Man 00:41:22.40  
    77 165 Peter Jellema Utrecht Man 00:41:25.35 URB
    78 46 Eduard Driessen Amsterdam Man 00:41:26.85  
    79 268 Tim Bisschop Sassenheim Man 00:41:30.25  
    80 232 Renée Kraker, de Haarlem Man 00:41:31.65 Houtvaart
    81 81 Daniel Van andel Amsterdam Man 00:41:45.65  
    82 239 Arwen Van der goot Utrecht Vrouw 00:41:48.85  
    83 227 Martine Fagel Utrecht Vrouw 00:41:49.30  
    84 102 Huub Zweers Amsterdam Man 00:41:50.55  
    85 222 Edith Bakker Ooltgensplaat Vrouw 00:41:52.50  
    86 264 Heidi Van der marel Haarlem Vrouw 00:42:13.55 Vrienden van de Houtvaart
    87 77 Marijcke Toussaint Amsterdam Vrouw 00:42:26.45  
    88 113 Corrie Wendt   Vrouw 00:42:45.30  
    89 176 Marcel Van kekeren Haarlem Man 00:43:04.10  
    90 234 Pierre Meermans Amsterdam Man 00:43:25.35  
    91 123 Saskia De pee Wassenaar Vrouw 00:43:36.85  
    92 122 Suzanne Verver Delft Vrouw 00:43:37.45  
    93 43 Karin Van der linden Amsterdam Vrouw 00:43:58.40  
    94 31 Jose Van der hoog Santpoort-noord Vrouw 00:44:03.65 krassport
    95 270 Oscar Behr Amsterdam Man 00:44:04.10  
    96 48 Adelheid Beelen Soest Vrouw 00:44:17.80  
    97 244 Roger Poulussen Haarlem Man 00:44:36.40  
    98 5 Rob Barendregt Den haag Man 00:44:43.35  
    99 206 Yvonne Gasau Culemborg Vrouw 00:44:52.15  
    100 213 Steven Kolb Den haag Man 00:44:53.15  
    101 175 Monique Van diest Amsterdam Vrouw 00:44:55.35  
    102 21 Diana Van kekeren Haarlem Man 00:44:55.60  
    103 254 Jack Heeremans Santpoort Man 00:45:11.50  
    104 70 Jan Wiering Den burg texel Man 00:45:14.55 zwemmer en zwammers Texel
    105 47 Linda Overdijkink Amsterdam Vrouw 00:45:21.35  
    106 116 Paul Van der wielen Dordrecht Man 00:45:37.20  
    107 114 Hen Van lieshout Haarlem nederland Man 00:45:39.10  
    108 152 Anne Wiersma Amsterdam Man 00:45:45.85  
    109 75 Linda Offerhaus Haarlem Vrouw 00:46:04.10 Vrienden van de Houtvaart
    110 146 Hansje Broekmeijer Haarlem Vrouw 00:46:04.75 zwembad   De Houtvaart Haarlem
    111 188 Carine Hazelzet Haarlem Vrouw 00:46:09.65  
    112 205 Jeroen Geldorp Den haag Man 00:46:10.55 Vrienden van De Houtvaart
    113 235 Marjolijn Bungenberg Bunnik Vrouw 00:46:19.50  
    114 260 Eline Baken Amsterdam Vrouw 00:46:55.10  
    115 171 Hester Ten zijthoff Haarlem Vrouw 00:46:58.60 Hester
    116 138 Linda Hes Amsterdam Vrouw 00:47:12.05  
    117 24 Bernardine Ligthart Amsterdam Vrouw 00:47:12.55  
    118 265 Simone De klerk Amsterdam Vrouw 00:47:32.55  
    119 242 Pepijn Paap Zandvoort Man 00:48:26.55  
    120 193 Ingrid Schrik Zandvoort Vrouw 00:48:41.50  
    121 277 Ron Kolsteeg Amsterdam Man 00:49:31.60  
    122 140 Esther Kolb Zeist Vrouw 00:49:51.75  
    123 203 Bas Kalshoven Haarlem Man 00:50:37.75  
    124 202 Allaert Kalshoven Hoofddorp Man 00:50:39.15  
    125 161 Ada Booij-nijboer Apeldoorn Vrouw 00:51:42.05  
    126 167 Caro Van iersel Almere Vrouw 00:52:34.45  
    127 139 Marianne De bruijn Bloemendaal Vrouw 00:52:35.05  
    lees meer..

    Eindtijden Zeemijl 2016 - Wedstrijd

    lees meer..

    Eindtijden en foto's Zeemijl 2015

    De "Zeemijl" was ook dit jaar weer een groot succes. De eindtijden en heel veel mooie foto's van de 60e editie zijn hier te vinden.

    lees meer..

    Eindtijden Zeemijl 2015 - Prestatie

    Eindtijden Zeemijl 2015 - Prestatie


    Halve Zeemijl

    Plaats Cap.nr Naam Woonplaats Tijd
    1 40 Sander Aardenburg Krommenie 00:16:34.45
    2 41 Tomas Van den berg Hoofddorp 00:16:53.50
    3 251 Peter Bluijs Zandvoort 00:19:25.60
    4 242 Marije Hoogstrate Haarlem 00:19:27.90
    5 18 Ton Van kleef Voorburg 00:19:29.15
    6 20 Brigit Bakker 00:19:45.35
    7 128 John Poelman 00:20:16.40
    8 175 Minke Broekens Haarlem 00:20:16.60
    9 35 Kasper Fruitema Hoofddorp 00:20:33.75
    10 50 Rutger  Van beek 00:20:37.40
    11 199 Inge Jongerman 00:20:59.70
    12 281 Juan Aguilar 00:21:02.35
    13 23 Annemarie Jansen 00:21:31.65
    14 193 Marjam Torringa 00:21:34.25
    15 248 Marc Theloosen Haarlem 00:21:39.15
    16 26 Hetty Van kolck 00:21:42.10
    17 61 Brigit Van schie Haarlem 00:21:48.35
    18 305 Kees Jansen Amsterdam 00:23:20.75
    19 191 Eveline Leenman Haarlem 00:23:56.85
    20 282 Bart Rossum, van Amsterdam 00:25:53.40
    21 274 Josje Bredewold Heemstede 00:27:06.00
    22 295 Caro Van iersel 00:27:16.50
    23 311 Bea Van everdingen 00:27:44.75
    24 312 Wouter Van andel Haarlem 00:27:45.10
    25 313 Arnolda Zomer Oegstgeest 00:28:24.90
    26 336 Mark Gevers 00:28:52.20
    27 331 Sacha Gevers 00:28:52.85
    28 335 Johan Gevers 00:28:53.25
    29 296 Lucas Buuren, van Bloemendaal 00:30:33.90


    Hele Zeemijl

    Plaats Cap.nr Naam Woonplaats Tijd
    1 194 Steven Kasten Amsterdam 00:26:17.80
    2 222 Gillis Biesheuvel Amsterdam 00:27:02.05
    3 205 Bas Regenbogen   00:27:10.10
    4 188 Martijn De koning Heerenveen 00:28:36.45
    5 321 Peter Mijderwijk   00:28:45.15
    6 232 Peter Janssen Haarlem 00:29:16.35
    7 16 Peter Hesseling Delft 00:29:26.45
    8 21 Lois  Ashton   00:29:28.95
    9 130 Vincent Buijs Amsterdam 00:29:42.95
    10 96 Swen Meereboer Amsterdam 00:29:45.50
    11 109 Jolien Van veen Amsterdam 00:29:47.70
    12 22 Naomi Ashton   00:30:04.20
    13 7 Marjolein Kolck, van Nijmegen 00:30:07.10
    14 162 Ernst Derks Velserbroek 00:30:21.70
    15 209 Charl Van dam De kwakel 00:30:26.10
    16 93 Mareille Veenman Amsterdam 00:30:30.35
    17 224 George Ijff   00:30:30.65
    18 186 Job Hartsuiker Zaandam 00:30:32.30
    19 147 Suzanne Van gelder Heerenveen 00:30:40.80
    20 60 Marjon Huibers Amsterdam 00:30:54.60
    21 129 Esther De vries Alkmaar 00:30:55.65
    22 83 Rob De zwart Twisk 00:31:13.20
    23 141 Annet Van der veen Lekkerkerk 00:31:53.95
    24 8 Willem Pals Amsterdam 00:31:56.10
    25 34 Dorien Aaftink Amsterdam 00:32:17.20
    26 275 Jaap Raad, de Breda 00:32:26.40
    27 158 Henk Raad, de Hoofddorp 00:32:27.20
    28 126 Jan jaap Poos   00:32:43.00
    29 325 Tessel Roeper   00:32:43.60
    30 104 Paul De boer Bloemendaal 00:32:47.55
    31 171 Trudy Otten Haarlem 00:33:30.15
    32 215 Peter Rosendaal Amsterdam 00:33:32.15
    33 74 Wilma Teeuwen-de jong Vogelenzang 00:33:33.00
    34 174 Giel Vleggaar Amsterdam 00:34:00.40
    35 279 Remco De weijer Haarlem 00:34:22.60
    36 76 Marian Van tatenhove Oudeschild - texel 00:34:24.55
    37 54 Lucie Burgman De koog, texel 00:34:24.70
    38 208 Robert Gatliff Amsterdam 00:34:29.40
    39 202 Roald Hoope Overveen 00:34:35.40
    40 187 Irmgard Oudendijk Zandvoort 00:34:58.85
    41 49 Ariënne Ribberink Abcoude 00:35:03.10
    42 153 Mikkel Hofstee Maarssen 00:35:08.00
    43 225 Cees Hof Amsterdam 00:35:10.80
    44 65 Geertje Van den aardweg Haarlem 00:35:12.90
    45 105 George Teeuwen Vogelenzang 00:35:42.20
    46 4 Tom Kolck, van Almere 00:35:46.50
    47 19 Marieke Laagland Velp 00:35:50.75
    48 284 Johan Bij de vaate   00:35:56.25
    49 233 Rens Teeuwen Haarlem 00:36:08.10
    50 111 Auke Rienstra Den burg 00:36:17.90
    51 165 Emma Rienstra Den burg 00:36:18.30
    52 226 Jan Posthumus Diemen 00:36:24.10
    53 114 Robert Horster Haarlem 00:36:24.95
    54 217 Tobias Van tellingen   00:36:28.80
    55 123 Laurens Van graafeiland Amsterdam 00:36:33.20
    56 102 Petra Hesselmann Heemstede 00:36:36.60
    57 82 Djoeke Van de zandt Aerdenhout 00:36:42.20
    58 285 Barry Schneider Amsterdam 00:36:44.40
    59 290 Sandra Klein Haarlem 00:36:53.35
    60 207 Nienke Post   00:36:55.65
    61 47 Jeroen Kool   00:36:56.45
    62 195 Theo Post   00:36:57.20
    63 3 Toon Sackman Amsterdam 00:37:01.70
    64 1 Martijn De natris Amsterdam 00:37:01.95
    65 152 Monique Vissers Haarlem 00:37:07.75
    66 85 Marijn Emanuel Haarlem 00:37:18.05
    67 219 Elisabeth Lorenzo lorenzo Haarlem 00:37:24.65
    68 53 Christiaan Pfrommmer Haarlem 00:37:37.25
    69 196 Arthur Meer, van der Haarlem 00:37:55.70
    70 216 Susan Belien Zandvoort 00:37:56.10
    71 124 Michel Findhammer Duivendrecht 00:38:01.20
    72 127 Dirk Bootsma   00:38:13.05
    73 170 Peter Jellema   00:39:12.30
    74 250 Harold De jong Utrecht 00:39:13.95
    75 247 Martin Lloyd   00:39:14.55
    76 142 Marjolein Kortleve   00:39:19.70
    77 238 Francis Van velzen Amstelveen 00:39:21.45
    78 280 Rens Van den braber Utrecht 00:39:25.90
    79 69 Maria De kleijn   00:39:25.90
    80 131 Jaap Tol Haarlem 00:39:28.85
    81 210 Janneke Willemse   00:39:30.70
    82 66 Rian Vinckx Esbeek 00:39:31.10
    83 148 Judith Boer Haarlem 00:39:38.55
    84 79 Peter Traa Amsterdam 00:39:40.20
    85 134 Jansje Luiting Haarlem 00:39:47.30
    86 330 Sonia Gilkes Haarlem 00:39:47.75
    87 121 Joke Knol Haarlem 00:39:48.40
    88 206 Rita Smit Middenmeer 00:39:55.10
    89 30 Marcel Aarts   00:40:06.90
    90 241 Jerker Westphal   00:40:09.80
    91 246 Els Wermenbol Heemstede 00:40:10.90
    92 38 Rens Henquet Hilvarenbeek 00:40:12.85
    93 323 Heidi Van de marel Haarlem 00:40:14.50
    94 159 Manuel Lensink Amsterdam 00:40:28.75
    95 309 Eric Philippo   00:40:43.75
    96 329 Carla Poel Zandvoort 00:40:44.40
    97 17 Wim Noom Heiloo 00:41:05.45
    98 228 Sicco Scherjon Noordwijk 00:41:26.30
    99 140 Jack Heeremans Santpoort 00:41:33.30
    100 32 Rob Barendregt Den haag 00:41:40.00
    101 135 Antoinette Vermeul Houten 00:41:46.75
    102 88 Ron Konijn Haarlem 00:42:23.30
    103 322 Marjon Van der harst Kudelstaart 00:42:25.50
    104 9 Herman Von heijden Amsterdam 00:42:38.15
    105 10 Pascale De leijer Amsterdam 00:42:39.15
    106 326 Martin Zwolle   00:42:39.20
    107 149 Matt Vloet Haarlem 00:42:47.00
    108 243 Peter Korzelius Huizen 00:42:47.95
    109 143 Rene Kraker, de Haarlem 00:42:50.90
    110 283 Petra Evers   00:43:12.20
    111 334 Ceciel Fruijtier Amstelveen 00:43:13.75
    112 333 Jolanda Scholten Amsterdam 00:43:23.45
    113 62 Margriet Van der berg   00:43:32.50
    114 95 Oscar Behr Amsterdam 00:43:49.25
    115 230 Astrid Philippo   00:43:53.20
    116 320 Monique Van diest Amsterdam 00:43:56.55
    117 15 Peter Verhoef Haarlem 00:44:00.15
    118 180 Yvonne Gasau Culemborg 00:44:02.70
    119 59 Rob Moolenaar Amsterdam 00:44:06.75
    120 161 Tom Bunjes Amsterdam 00:44:14.80
    121 221 Pieter Locher Amsterdam 00:45:04.35
    122 169 Linda Offerhaus Haarlem 00:45:30.10
    123 197 Peter Van dam Heemstede 00:45:49.65
    124 328 Hansje Broekmeijer Haarlem 00:45:53.95
    125 87 Peter De brouwer Ijmuiden 00:46:15.80
    126 332 Kerst De jong Leiden 00:46:25.65
    127 172 Irene Kol Overveen 00:46:25.75
    128 173 Yvonne Smit Noordwijk 00:46:47.55
    129 112 Jeroen Geldorp   00:47:11.75
    130 125 Rosa Scherjon   00:48:05.55
    131 164 Robert Makkelie Overveen 00:48:12.85
    132 90 Linda Hes Amsterdam 00:48:33.75
    133 14 Jan maarten Slagter Den haag 00:48:42.20
    134 214 Ellen Paalman   00:49:08.50
    135 168 Saskia Makkelie Overveen 00:49:50.55
    136 184 Ada Booij-nijboer Apeldoorn 00:50:28.35
    137 139 Frits Broek, van den Vogelenzang 00:54:02.70
    138 106 Marijke Steeman Haarlem 00:54:29.85
    139 220 Marion Immink Haarlem 00:55:03.25
    140 5 Tine Sommeijer Amsterdam 00:55:53.25
    141 212 Henk Sloos   00:57:55.35
    142 55 Giuliano Breidel Amsterdam 01:06:27.60




     

    lees meer..

    Eindtijden Zeemijl 2015 - Wedstrijd

     

    Eindtijden Zeemijl 2015 - Wedstrijd


    Mannen

    Plaats Cap nr. Naam Woonplaats Tijd
    1 137 Lars Bottelier Ijmuiden 00:20:20.90
    2 13 Ben Zentveldt Ijmuiden 00:21:21.50
    3 99 Klaas Beek, van Ijmuiden 00:21:36.40
    4 145 Kristiaan Lenos Zoeterwoude 00:22:05.35
    5 120 Thomas Kappe Meppel 00:23:15.50
    6 229 Arjan Bellaart   00:23:17.05
    7 245 Albert Timmers Haarlem 00:25:11.50
    8 70 Thijs Hekman Enschede 00:25:26.50
    9 86 Timo Veen, van der Heemstede 00:25:29.60
    10 101 Rene De boer Alkmaar 00:25:33.50
    11 239 Lex Hoogendam Hendrik ido ambacht 00:25:37.75
    12 183 Rutger Mollee Santpoort zuid 00:25:38.70
    13 12 Bart Cooymans Helmond 00:25:41.30
    14 27 Edgar Gorter Amsterdam 00:25:50.95
    15 91 Eric Van 't hoff Nigtevecht 00:25:52.75
    16 71 Kevin Higgins Ouderkerk aan de amstel 00:26:33.15
    17 177 Marco Delaive Griess im pinzgau 00:26:47.95
    18 6 Joris Haest Wormerveer 00:26:56.45
    19 84 Nico Struijs Velsen-zuid 00:27:08.50
    20 163 Erich Landman   00:27:30.50
    21 155 Saco De vries Venhuizen 00:27:34.80
    22 68 Pieter paul Oerle, van   00:27:38.60
    23 200 Bertjan Schelhaas Haarlem 00:27:40.30
    24 244 Bauke De boer Haarlem 00:27:41.05
    25 98 Barry Douma Amsterdam 00:27:42.05
    26 167 Ad Warmerdam Almere 00:27:51.35
    27 185 Henk Groeneveld Apeldoorn 00:28:02.15
    28 146 Wibo Posthumus Utrecht 00:28:05.85
    29 100 Michiel Land Amsterdan 00:28:18.25
    30 39 Bram Leguijt Krommenie 00:28:42.70
    31 11 Jim Koster Huizen 00:28:50.90
    32 240 Rashidi Rellum Rotterdam 00:28:55.70
    33 181 Marcel Kooij Gorinchem 00:29:06.80
    34 56 Edwin Wit, de Heemstede 00:29:14.70
    35 94 Marc Janssen Amsterdam 00:29:21.15
    36 57 Simon Franken Haarlem 00:29:34.90
    37 189 Erik Wetsteijn Raalte 00:29:39.30
    38 42 Sander Linsen Ijmuiden 00:29:44.85
    39 113 Johan Van wieringen Amsterdam 00:29:53.20
    40 29 Rombald Rie, de Hilversum 00:30:04.85
    41 192 Fons Sluis Heemskerk 00:30:30.90
    42 31 Paul Commandeur Amstelhoek 00:30:31.15
    43 28 Gertjan Horsthuis Olst 00:30:45.60
    44 133 Frans Romer   00:30:46.75
    45 43 Hoebinald Martha Haarlem 00:31:05.40
    46 213 Laurens Van walraven Ijlst 00:31:06.65
    47 64 Eelco Keune Amsterdam 00:31:08.15
    48 58 Peter Van der kruijs Culemborg 00:31:18.60
    49 46 Frank De boer Alkmaar 00:31:27.45
    50 223 Roland Van veen   00:31:41.95
    51 117 Cornil Driessen Haarlem 00:32:08.55
    52 63 Sascha Meyer Haarlem 00:32:44.50
    53 36 Gerco Boersma Amsterdam 00:32:54.90
    54 190 Paul Reparon   00:33:02.10
    55 237 Xander Soudant De meern 00:33:08.70
    56 156 John Weijers Haarlem 00:33:33.75
    57 160 Jan Kallenbach Haarlem 00:33:37.15
    58 81 Bram Couperus   00:34:08.95
    59 72 Adri Eleveld Broek in waterland 00:34:30.20
    60 48 Johan Pol Almere 00:34:31.65
    61 45 Ron Celie Almere 00:34:32.20
    62 122 Ruud Weiden, van der Haarlem 00:34:49.05
    63 51 Max Heilig   00:35:11.05
    64 108 Brian Tabben Naaldwijk 00:35:18.60
    65 89 Rens Veerman Haarlem 00:35:43.30
    66 234 Geerhard Doggenaar Culemborg 00:35:48.10
    67 144 Ferdinand Bakker Oud beijerland 00:35:56.65
    68 92 Max Heilig   00:40:08.70
    69 166 Erik Van dam Uitgeest 00:42:06.40
    70 294 Sjoerd Jong, de Haarlem 00:46:46.20
    71 67 Henk Van lieshout Haarlem 00:48:07.60


    Vrouwen

    Plaats Cap.nr Naam Woonplaats Tijd
    1 24 Germijn Heijnen Utrecht 00:25:41.95
    2 2 Anouk Nulkes Noordwijkerhout 00:27:26.15
    3 119 Suzan Ploegmakers Oss 00:27:43.20
    4 227 Brenda Weber Haarlem 00:27:52.90
    5 132 Gitta Mors Velserbroek 00:27:53.30
    6 136 Andrea Van der zwet Velserbroek 00:27:58.85
    7 37 Simone Poelman Lisserbroek 00:28:05.35
    8 107 Anne Teeuwen Den bosch 00:28:36.60
    9 249 Trenja Mulder Den haag 00:29:04.30
    10 52 Judith Beckers Utrecht 00:29:04.70
    11 44 Cora Kreikamp Amsterdam 00:29:15.30
    12 201 Ilse Traksel Haarlem 00:29:37.70
    13 236 Gerda Holla Oostwoud 00:31:14.25
    14 211 Claudia Emck Utrecht 00:32:02.40
    15 150 Karin Van der voort Amsterdam 00:32:18.10
    16 80 Claudia Emck Utrecht 00:32:26.20
    17 97 Yvonne Timmermans Utrecht 00:32:55.65
    18 151 Odette Helsloot Haarlem 00:32:56.95
    19 77 Jeanette Ghatas Koog aan de zaan 00:32:58.90
    20 179 Jessica Pots   00:33:05.41
    21 116 Annemarie Vinkesteijn Amsterdam 00:33:45.80
    22 115 Kristel Landman   00:34:45.40
    23 118 Elise Groenendijk Haarlem 00:34:47.55
    24 218 Maaike Rouw De meern 00:34:52.30
    25 110 Loes Van egmond   00:36:30.30
    26 182 Marion Fisser Haarlem 00:36:37.75
    27 103 Femke Pabst Haarlem 00:37:50.30
    28 25 Nieske Witlox Amsterdam 00:41:25.10
    29 33 Margaret Hartnett Amsterdam 00:57:54.40



     

    lees meer..

    Eindtijden Zeemijl 2014 - Wedstrijd

     

    Eindtijden Zeemijl 2014 - Wedstrijd


    Mannen

    Plaats Cap.nr Naam Woonplaats Tijd
    1 2 Lars Bottelier IJmuiden 00:22:00.25
    2 100 Kristiaan Lenos Zoeterwoude 00:22:48.90
    3 9 Jan Gert Notenbomer Amsterdam 00:23:01.20
    4 1 Klaas Beek, van IJmuiden 00:25:20.35
    5 108 Rutger Mollee Haarlem 00:25:51.85
    6 70 Lex Hoogendam Hendrik Ido Ambacht 00:26:10.50
    7 40 erik Kosters hattem 00:26:54.05
    8 7 Johan Steen, van Duivendrecht 00:27:57.50
    9 54 Nico Struijs Velsen-Zuid 00:28:22.30
    10 62 Bram Leguijt KROMMENIE 00:28:28.10
    11 140 Sjoerd de Jong Haarlem 00:28:31.00
    12 180 Peter Slingerland VELSERBROEK 00:28:31.25
    13 6 Barry Douma Amsterdam 00:28:33.20
    14 147 Walter Baart Culemborg 00:28:42.80
    15 38 Michel Wigbers Haarlem 00:28:53.70
    16 113 Bauke de Boer Haarlem 00:29:05.75
    17 126 Saco de Vries Venhuizen 00:29:06.95
    18 91 Gertjan Horsthuis Olst 00:29:09.25
    19 15 Ad Warmerdam Almere 00:29:21.40
    20 86 Wibo Posthumus   00:29:26.85
    21 79 Eric Tijms Assendelft 00:29:33.40
    22 136 Johan van Wieringen Amsterdam 00:29:37.15
    23 139 Mark  Van Rossum   00:29:40.30
    24 167 Desmond Kooten, van Huizen 00:30:08.20
    25 142 Klaas Zijlstra Amsterdam 00:30:10.60
    26 211 Eddy Roosen Amsterdam 00:30:29.85
    27 166 Michael Lieuw Amsterdam 00:30:32.30
    28 153 Geerhard Doggenaar   00:30:35.85
    29 27 Jim Koster   00:30:47.00
    30 24 Rob de Zwart Twisk 00:30:59.45
    31 208 Sascha Meyer Haarlem 00:31:13.80
    32 156 Peter Van der Kruijs Culemborg 00:31:23.70
    33 207 Hans Verschoor Hillegom 00:31:45.45
    34 78 Dirk Crok Assendelft 00:31:58.30
    35 97 Bertjan Schelhaas Haarlem 00:32:14.35
    36 184 Simon Posseth   00:32:15.15
    37 196 Dion Liebrand   00:32:15.45
    38 77 erik wetsteijn Raalte 00:32:44.15
    39 21 Ronbald de Rie   00:32:48.45
    40 217 Paul Commandeur   00:33:21.15
    41 146 Frank van iersel haarlem 00:33:22.55
    42 19 Menno Graafsma Aalsmeer 00:33:23.35
    43 133 Willem Vries, de Haarlem 00:33:57.95
    44 45 Fons Sluis Heemskerk 00:34:11.30
    45 144 rudolf post amsterdam 00:34:25.40
    46 182 peter ten berge eindhoven 00:34:32.65
    47 110 Chris Polanen Amsterdam 00:34:40.85
    48 143 Frank Boer, de Amsterdam 00:35:05.15
    49 197 Hans van Beek Haarlem 00:35:06.15
    50 220 Felix Eerden, van der Amsterdam 00:35:09.25
    51 41 Luis Repas   00:35:10.85
    52 87 Ivo voor den Dag Amsterdam 00:35:17.40
    53 190 René Van den Brandhof Ede 00:35:36.80
    54 75 Jan Kallenbach Haarlem 00:35:41.25
    55 120 Mitchell Hupkens Haarlem 00:35:43.90
    56 214 Eelco Keune Amsterdam 00:36:01.35
    57 10 Adri Eleveld Broek in waterland 00:36:06.35
    58 158 John Weijers Haarlem 00:36:23.15
    59 5 Arnoud Rijnsburger   00:36:36.00
    60 47 ARTHUR VAN DER MEER HAARLEM 00:37:49.20
    61 121 Mark Melman Overveen 00:37:59.95
    62 8 Frans Nettekoven Amsterdam 00:38:50.00
    63 111 Michiel Van Gelder Haarlem 00:39:03.30
    64 20 Mike van Itterzon Almere 00:41:34.90
    65 18 Jaap Boreel Overveen 00:42:06.45
    66 169 Peter Bluijs Zandvoort 00:43:24.20
    67 95 Leon Neutenboon Maarn 00:46:48.25
    68 116 Marius Andre   00:57:40.35



    Vrouwen

    Plaats Cap.nr Naam Woonplaats Tijd
    1 66 Anouk Nulkes Noordwijkerhout 00:26:13.20
    2 46 Germijn Heijnen Utrecht 00:26:52.95
    3 72 Manon Steekers   00:28:23.20
    4 4 Andrea van der Zwet Velserbroek 00:29:29.30
    5 58 Ilse Traksel Haarlem 00:29:40.90
    6 82 Jannie Vennik Tjalleberd 00:31:13.30
    7 123 Carin van den Dries Haarlem 00:32:09.45
    8 3 Cora Kreikamp Amsterdam 00:32:25.25
    9 162 Mireille Boink Amsterdam 00:32:30.60
    10 152 karin van der voort Amsterdam 00:32:47.85
    11 48 Renske Verbeek Amsterdam 00:32:59.50
    12 88 Pia Van der Molen Nieuweschoot 00:33:45.70
    13 149 Stacey Graas Amsterdam 00:34:49.25
    14 150 annemarie vinkesteijn Amsterdam 00:34:58.10
    15 159 rianne nederlof Diemen 00:35:12.80
    16 164 Simone de Klerk Amsterdam Zuidoost 00:35:49.20
    17 219 Marit Boots Amsterdam 00:36:23.95
    18 39 Ans Oudejans Santpoort-Noord 00:36:58.70
    19 17 Sophie Boreel Overveen 00:37:37.25
    20 80 Judith Boer Haarlem 00:39:44.15
    21 223 Nieske Witlox   00:43:28.45



     

    lees meer..

    Over Ons

    De Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade telt 150 leden waarvan er ongeveer 75 actief stranddiensten draaien en dus toezicht houden op het Bloemendaalse strand.  Wij houden het stuk strand tussen Zandvoort en IJmuiden in de gaten. 

    .....

    leesmeerpijl Lees meer

    Website

    Deze website van de Vrijwillige Bloemendaalse Reddingsbrigade wordt door twee van onze leden onderhouden.  Voor informatie over het niet goed functioneren van de website (webcam) Nieuws, foto’s, verbeterpunten en andere informatie melden

    .....

    leesmeerpijl Lees meer